Megafon er et gatemagasin som selges av vanskeligstilte mennesker. Selgerne kjøper bladet for kr. 25,- og selger det videre for kr. 50,-. Mellomlegget beholder selgeren som lønn.
Megafon ønsker på denne måten å gi medmennesker en mulighet til å skaffe seg en inntekt på en verdig måte. En måte som bidrar til å øke selvbildet, og som gjør at de kan føle seg som en del av noe større. Ved å kjøpe dette magasinet støtter du dette arbeidet.
Ved å sette inn penger på vår julegavekonto, kan du være med å bidra til at vi kan kjøpe flotte julegaver til Megafon selgerne i år.
Donasjonene strømmer inn, både innskudd på vår gavekonto og gaver til selgerne. Vi har fått både luer, hansker og skjerf som skal være med å varme Megafonselgerne på Vestlandet. Ønsker du å bidra? Se gruppen på Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=739510076#/pages/Julegaver-til-Megafonselgerne/226383168311?ref=ts
Du kan også ta kontakt med Morten Heszlein-Lossius i Megafon på telefon på telefon 474 60 359.
Ønsker du å bidra økonomisk kan du sette inn ditt bidrag på 5081 08 18279 og merk betalingen "Julegaver til Megafonselgerne".
Tusen takk for hjelpen.
Ha en fin dag!
| Megafon | Sverresgate 3 |
5010 Bergen |
Tlf. 47 46 03 59 |
E-post: post@megafon.no |